Перемога! «Динамо» прорвалося в плей-офф Ліги Європи

На полі НСК «Олімпійський» відбувся матч групового етапу Ліги Європи, в якому ФК «Динамо» обіграв португальську «Ріу Аве» з рахунком 2:0. Ця перемога дозволила українському клубу вийти в плей-офф турніру.

Не дивлячись на стійку оборону португальців, «Динамівці» вже з перших хвилин взяли ініціативу на себе. Особливо відзначився голкіпер футбольного клубу «Ріу Аве», який відбив всі удари Артема Кравця.

У другому таймі український клуб показав всю свою силу і на 53-й хвилині Джермейн Ленс з лівого флангу зробив влучний удар по воротах. Тут вже португальському голкіперу не вдалося відбити м’яч.

Біля воріт Олександра Шовковського теж склалась неспокійна ситуація, коли на 67-й хвилині футболіст «Ріу Аве» Дієго Лопес ледве не зрівняв рахунок.

Вирішальним став гол Велозу, який на 78-й хвилині забив гол у ворота своїх співвітчизників і рахунок став 2:0.

Таким чином, за тур до закінчення групового етапу Ліги Європи «Динамо» забезпечило собі вихід у плей-офф чемпіонату.